• Ново
kingshow Мажите 1801 Работа Чизми

kingshow Мажите 1801 Работа Чизми

DEN 815.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кожа.Без разлика дали Сте На Нога Или Зад Воланот,Овие Работни Ракавици За Мажите Ќе ги Задржи Нозете Удобно во текот на целиот Ден Долго.Овие Мека Пети Работа Чизми За Мажите Се Поставени На TPR Ѓон И Здрав Потпетици Cushioned Footbed За Удобност, Против Пролизгување За дождливото време.Ланче Дизајн За Овие Mens Работа Чизми За Да Се Обезбеди Безбедна Одговара.Чизми За Уредување, Изградба.

Особините

Купувачите избираат и