• Ново
Strikeforce Брзо Еден Боречка Топката Tote Црвена

Strikeforce Брзо Еден Боречка Топката Tote Црвена

DEN 1944.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Една топката боречка tote торба.Прилагодливи поместена рамо, рака.Изградени со трајни 600 D fabruc.Zippered додаток џеб за дополнителна меморија.Пена топката држачот.Погодно за транспорт вашиот омилен топката до и од ленти со Strikeforce Брзо Еден Боречка Топката Tote.Оваа торба може да се одржи една топка, до мажите големина 14 чевли, и вашиот помали додатоци со пространа изградба и zippered пред џеб.Пена топката носителот обезбедува во место како што ќе патува, и прилагодливи рамо, рака држи можете удобно.

Особините

Купувачите избираат и