• Ново
COOrun Мажите Велосипедизам Шорцеви Дише Поместена Планински Велосипед Тесни Панталони-Fit

COOrun Мажите Велосипедизам Шорцеви Дише Поместена Планински Велосипед Тесни Панталони-Fit

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер,Spandex,Mesh.Машина За Миење.Влага Wicking сте имале.Два странични џебови и една назад zippered џебови : лесно продавница вашиот паметен телефон, копчиња, паричник и други предмети essencial.Погоден за предење, велосипед туринг, патот велосипед, планински велосипед, мотор велосипедисти.Пакет Содржина : 1 x Мажи Велосипедизам Шорцеви.

Особините

Купувачите избираат и

BALEAF Мажите Планински Велосипед Шорцеви 3D Поместена Велосипед возење Велосипед возење Велосипед Шорцеви Лабава-одговара

92% Полиестер, 8% Elastane ✬ЗАБЕЛЕШКА : Овој планински велосипед шорцеви е лабавафитинг, се препорачува голем�

DEN 647.76

BALEAF Мажите Планински Велосипед Шорцеви 3D Поместена Велосипед возење Велосипед возење Велосипед Шорцеви Лабава-одговара

92% Полиестер, 8% Elastane ✬ЗАБЕЛЕШКА : Овој планински велосипед шорцеви е лабавафитинг, се препорачува голем�

DEN 647.76

BALEAF Мажите Планински Велосипед Шорцеви 3D Поместена Велосипед возење Велосипед возење Велосипед Шорцеви Лабава-одговара

92% Полиестер, 8% Elastane ✬ЗАБЕЛЕШКА : Овој планински велосипед шорцеви е лабавафитинг, се препорачува голем�

DEN 647.76