• Ново
Дебела двострано Плетени Полска Полска Фудбал Шамија

Дебела двострано Плетени Полска Полска Фудбал Шамија

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Плетени надвор од висок квалитет акрилик предиво.Двострано; Содржи два слоеви на материјал.Издржливи, мека и пријатна на допир.Континуирано поврзана со никакви несакани бода.Мерки за прибл. 56"L x 7.5"W; НАПРАВЕНИ ВО ПОЛСКА.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Живописни, дебела и двострано полски Орел фудбал шамии за на фан или патриот на Полска во традиционалната боја комбинација на црвени и бели.Овие двострано марами се плетени надвор од висок квалитет акрилик предиво, што ги прави отпорни, мека и пријатна на допир.За разлика од поевтини квалитет марами, овие полски Орел марами се двострано со два слоеви на материјал кои содржат континуирано поврзана со никакви несакани бода.Секоја мерка прибл. 56"L x 7.5"В Направени во Полска.

Особините

Купувачите избираат и