• Ново
mDesign Декоративни Метална Жица Списание Носител, Организатор - Стои Багажник за на Списанија, Книги, Весници, Таблети, Лаптопи во Бања, Семејството Соба, Канцеларија,

mDesign Декоративни Метална Жица Списание Носител, Организатор - Стои Багажник за на Списанија, Книги, Весници,

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТИЛСКИ ДИЗАЈН : чисти линии и метална конструкција на ова списание кошница направи тоа со стил изјава во секој дом; Отворена жица дизајн го прави гледајќи го она што се складира во внатрешноста едноставна.SMART СКЛАДИРАЊЕ : Самостојна модерна списание носителот продавници и организира материјали за читање на едно погодно место; Кренати нозе обезбедат материјали за читање остане надвор бања подовите така што тие се секогаш чисти и суви; компактен дизајн се вклопува во мали или преполн бања простори.m Design печатени туш завеси дојде во низа од бои, дезени и должини да се вклопи во било која големина туш.

Особините

Купувачите избираат и