• Ново
Фосилни Жените Логан Кожа Zip Картичка Случај Паричник Со Keychain

Фосилни Жените Логан Кожа Zip Картичка Случај Паричник Со Keychain

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сите кутии документ е направен од 100% рециклиран материјал.Да се намали на хартија отпад со намалување на вкупната кутии во пратки од 30%.Отстранети сите пена материјал од пакување да се намали отпадот.Логан беше дизајнирана да вклучи најдобрите карактеристики на сите нашите паричници.Сите Фосилни логото документ е направен од 80% рециклиран материјал.Донесување на нов живот во се види и leathers индустрија, со тоа што на квалитет, модерни додатоци, кои се и забавни и достапни. 20% од новите часовници се состои од најмалку 50% од про-планетата материјали.Фосилни е инспириран од Американскиот креативност и оригиналност. Зачувани околу 1,8 милиони галони вода со користење на 1,5 милиони квадратни метри на еко-кожа во нашите производи уште од Падот 2020 година.Сите polybags за кожни производи сега се направени од 100% рециклиран материјал.

Особините

Купувачите избираат и