• Ново
Кашмир Шупливи Out Зимско Топла Капа Розова Топло Шапка

Кашмир Шупливи Out Зимско Топла Капа Розова Топло Шапка

DEN 268.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Рака Мие Само.Производ Материјал : 100% Кашмир.Производ Големина : За Возрасни (Една Големина Одговара На Повеќето Луѓе).Сезона : Пролет/Лето/Есен/Зима.Стил : Мода, Едноставен, Секојдневен Живот, Природни, Елеганција, Стилски Тренд.Подарок За : Пријател/Жена/Мајка/Жена.Материјал : Cashmere Origin : CN(Потекло)Пол : WOMENDepartment Име : Adult Style : Fashion Item Ширина : 27 Cm Item Должина : 23 Cm Item Тип : Шамија, Шапка & Ракавица Sets Item Тежина : 40 GPattern Тип : Цврсти.

Особините

Купувачите избираат и