• Ново
За Боси Нозе Мажи NHL Квартал Чорапи-Отава Сенаторите-Голем(10-13)

За Боси Нозе Мажи NHL Квартал Чорапи-Отава Сенаторите-Голем(10-13)

DEN 287.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Акрилик,Полиестер,Spandex.Машина За Миење.ПРЕМИУМ MENS 1/4 ЧОРАПИ се класичен омилени.Направен од супер-меки 83% Акрил, 14% Полиестер, 2% Гума и 1% Spandex. - овие модерни квартал Чорапи функција вашиот омилен тим логото и бои.ИЗДРЖЛИВИ СО TECHNIFIT ТКАЕНИНА која обезбедува отпорност на триење и влага систем за управување да им помогне одржите вашиот фан на нозе здрава и сува .Машина за миење овие чорапи и види ги задржат своите меки, кадифен се чувствуваат и форма.Овие NHL средината на теле квартал спортски чорапи се совршени за навиваат за вашиот омилен хокеј тим.Без разлика дали сте на работа, во салата или во арена - овие чорапи си се покриени. 1 Пар.Големина На Големи (10-13).FBF Оригинали е денешниот премиер Sock и Обувки Додаток производителот, за производство на премиум спортски и новина производи.FBF Оригинали, исто така, нуди Еко линија направени од бамбус, пластични шишиња, и се рециклира памук.FBF Оригинали е со седиште и произведува во Martinsville, Индијана.

Особините

Купувачите избираат и

Ски Чорапи Жени Мажи, 3 Пар Екстра Дебели Топло Зима Снег Скијање Чорапи Долго Коленото Високо Снег Аикидо Скијање

Машина За Миење.Покрај тоа, тие не падне или да се загуби по долго време се носат.KUYOU Обезбеди 30 Дена за вр

DEN 770.40