• Ново
Скици На Бранзвик Исток Подвиг. Миле Висока Клуб

Скици На Бранзвик Исток Подвиг. Миле Висока Клуб

DEN 305.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Скици на Бранзвик Исток, соработка со ЛА tripster troupe Благи Висока Клуб, е шанса да се запознаат Кралот Gizzard е сончево, радосна страна.Каде претходните албуми имаат падна надолу sonic црв-дупки за да се истражуваат далечни галаксии, ова е преглед на (и во чест на) Мелбурн населба во која Кралот Gizzard напишете & рекорд во своето студио.Знак на Мајлс Дејвис е Скици на Шпанија, овој албум го гледа бендот понатамошно истражување на Tropicalia елемент само кога било претходно го најави.

Особините

Купувачите избираат и