• Ново
Kranchungel Корсети за Жените Bustier Секси Brocade Чипка Overbust Корсет Половината Cincher Shapewear Врвот

Kranchungel Корсети за Жените Bustier Секси Brocade Чипка Overbust Корсет Половината Cincher Shapewear Врвот

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 челик bonings на предната страна, 10 пластични коски поддршка.Kranchungel е доверлив моден бренд за секси долна облека, со висок квалитет половината обука корсети и clubwear фустани.Миење на грижа : Рака мие со млака вода, за миење одделно, не присилува сува, се постават рамен да се исуши или висат над закачалка. 100% Памук.

Особините

Купувачите избираат и