• Ново
SCHLOTTERBECK & СЛОБОДЕН Teriyaki Сос, 12 FZ

SCHLOTTERBECK & СЛОБОДЕН Teriyaki Сос, 12 FZ

DEN 1360.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 грам протеини по порција. 390 mg.На натриум по порција.Содржи соја.Еден од 12 fl мл шише од s&f teriyaki готвач сос.S&f teriyaki готвач сос е направен со добра чиста состојки, вклучувајќи tamari, ориз, оцет и шери вино се меша со соја сос, меласа и зачин екстракти.Нашиот готвач сос има 45 калории по порција и парови и со говедско месо и portabella печурки или во промешајте фрај.Ова шише содржи 12 fl мл на teriyaki сос и приноси за дванаесет 2 лажица порции.

Особините

Купувачите избираат и