• Ново
Амазон Essentials Жените Poplin Краток и Спиење Tee Сет

Амазон Essentials Жените Poplin Краток и Спиење Tee Сет

DEN 227.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

97% Памук, 3% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Мека, удобен poplin памук со нежно се водат.Краток ракав дизајн.Маица hemline паѓа на природни половината.Elasticized корселе со drawstring.Круг деколте.Еден бренд.Еден Бренд - Спиење во стил и атмосфера удобност со овие класичен кратки ракави памук маица и краток сет Essentials е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува кашмир џемпери, руно и надолу јакни, и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Особините

Купувачите избираат и

Термички долна облека Поставување на Жените Треска Лесна Мажите е Есен Облека, Долги Панталони,[Жени] Грав Паста,XXL

Двострано пескарење : фино брусење на двете страни од внатре и од надвор, пескарење топлина складирање,

DEN 1053.36