• Ново
Премиум Вода-Отвратителен Чевли Заштитник Спреј – 5 Мл. Патики Заштитник Спреј Водоотпорен Формула Repels Вода & Дамките од Кожа, Велур, Платно, Бели Чевли – Sneakerhead Рез?

Премиум Вода-Отвратителен Чевли Заштитник Спреј – 5 Мл. Патики Заштитник Спреј Водоотпорен Формула Repels Вода

DEN 1900.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Утврдените Обувки – Чувајте ги вашите чевли ментолот, хрупкави, и се чисти со твоите лесен за употреба патики заштитник спреј од Златен Стандард.Спреј за неколку палта и гледање на вашиот чевли се тресат исклучување нечистотија како никогаш порано.Простор Возраст Чевли Спреј – Борбата влага со моќни nanotech.Вашиот отпорен на вода спреј за чевли прави вода мушка и се тркалаат off.Заштита на вашата работливост чевли од штета и да ги задржи нозете сува.Високо Компатибилни – Заштита на сите ваши клоци од оштетување и дефект.Вашиот водоотпорен спреј е одлична за било какви чевли материјал.Без оглед на вашиот личен стил, уживајте во сува нозе и блескави обувки.Ќе Зборуваат, Ние Слушаме – Уживајте во 5 мл.на патики заштитник спреј, 25% повеќе од нашиот стар може.Заштита на сите чевлите со помалку лименки од спреј, а трошат помалку време со промена на распоредот и да се чека за пакети.Ајде да Одиме – Смета за Златен Стандард експерти за супериорен чевли за заштита и одлична услуга.Без разлика дали сте стилски sneakerhead или зафатен родител, имаме вие и вашиот клоци опфатени со најдобрите чевли заштитник спреј.

Особините

Купувачите избираат и