• Ново
UGG Женска W Duffield Ii

UGG Женска W Duffield Ii

DEN 3118.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

94% Памук, 6% Spandex; 100% Полиестер.Увезени.Појас затворање.Машина За Миење.Shawl-јака облека.На цвест странични џебови.Само појас. 43.5 инч. 43.5 инч.На duffield ii е направена со пријатна џерси од надвор и softest руно на внатрешноста, па тоа се чувствува како завиткување себе во ќебе.Плус, има ласкави belted половината и скриени странични џебови.

Особините

Купувачите избираат и