• Ново
Кралската Сенф Pommery Сенф со Коњак во Грнчарството Crock, 8.8 оз

Кралската Сенф Pommery Сенф со Коњак во Грнчарството Crock, 8.8 оз

DEN 2316.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кралската Сенф Pommery Сенф со Коњак во Грнчарството Crock.Топла еден.Pommery Сенф од Meaux : неверојатно мазни и вкусна целата-grained сенф од Meaux.Сенф од Meaux беше служи на маси на француски кралеви од 1632 и направен од страна на Pommery семејство според чувана тајна рецепт од 1760. Сите природни, без вештачки ароматичните.Служи на маси на француски кралеви од 1632. Големина : 8.8 Унца (Пакување од 1).

Особините

Купувачите избираат и