• Ново
FEANISIFEI Електричен Автомобил Џек Комплет Од 5 Тон 12V Електричен Автомобил Џек со Вграден-во Надувување Пумпа Електрични Џек за Автомобил SUV Автомобил Итна Поправка на

FEANISIFEI Електричен Автомобил Џек Комплет Од 5 Тон 12V Електричен Автомобил Џек со Вграден-во Надувување Пумпа

DEN 3143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 : Како да моќ влијание клуч, "Т" значи заостри повлечи орев и "L", што значи олабави се повлечи орев.Џек е способен за кревање на седан или SUV кој тежи под 5 T во рок од 2 минути, и тоа лифтови помеѓу 4. 2 : За безбедност, џек мора да бидат поставени во насока паралелно со автомобил тело.Основата на овој џек е многу поголема од било која друга електрична режа лифт, која обезбедува посилна платформа да се подигне вашиот автомобил.Плус, џек доаѓа со екстра осигурувачи, па ако вашиот автомобил не може да се справи со потребите за енергија, не си замина со разнесени осигурач.Запомнете дека вие може да се добие целосна наплата или swap над неа, без прашања, ако не сте среќни.ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ШОПИНГ : Ако најдете било какви проблеми или сакате да побарате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме подготвени да ви помогнеме и да го реши вашиот проблем.Повеќето електрични приклучоци може да се напојува со вашиот автомобил, па никогаш не ќе мора да се грижите за се далеку од штекер.Ако не сте љубител на индексирање на теренот за да се промени гуми, тогаш оваа електрични режа џек комплет ќе биде идеален избор за вас.ВНИМАНИЕ : Овој електричен автомобил џек мора да бидат поставени ПАРАЛЕЛНО со автомобил тело. 1 : ве Молиме да не ја користите оваа џек да џек до целосна големина на пик-ап или SUV како Prado (Land Cruiser).Чекор 3 : Завртка метал дел насока на стрелките на часовникот.

Особините

Купувачите избираат и