• Ново
JOLVKA Големи Blemish Pimple Печ Големина XL-18 Закрпи, Акни Апсорбирање на Покрие Печ Hydrocolloid Место Точки за Лице Pimple Печ Налепници

JOLVKA Големи Blemish Pimple Печ Големина XL-18 Закрпи, Акни Апсорбирање на Покрие Печ Hydrocolloid Место Точки

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

????Голема Покриеност - Долго Големина, contoured печ одговара на акни жешки точки како и носот, брадата, и образ.Вклучува 18 закрпи во 60mm x 25мм големина. ????Се апсорбира во текот на ноќта, Конусни рабови се задржи закрпи за да се почитуваат кожата, додека ефикасно покривање и смирувачки флеки. ????Изработени од тенки, јасно hydrocolloid акни печ и речиси незабележливо, погодни за жени и мажи. ????Имајте лепенка залепена на самото место за 6-24 часа.На hydrocolloid нормално работи како заштитна маска и абсорбента. ????Ако во било која точка не сте 100% задоволни, ние ќе ви понудиме навремена и целосна наплата на вашите Акни Pimple Печ !.Кога hydrocolloid материјал физички апсорбира exudate, акни господар печ се врти проѕирен да се непроѕирни.Имајте лепенка залепена на самото место за 6 — 24 часа.На hydrocolloid нормално работи како заштитна маска и абсорбента.Заменете печ штом таа ја менува бојата на бели.Изработени од тенки, јасно hydrocolloid акни печ и речиси незабележливо, погодни за жени и мажи.Се придржува и на кожата, но во исто време, ги отстранува лесно, без да предизвика било груби влечење.

Особините

Купувачите избираат и