• Ново
PAPAZAU Боречка Торба за Една Топка - Топче Tote Торба со Поместена Топката Носителот - Одговара на еден Пар на Боречка Чевли До Mens Големина 14

PAPAZAU Боречка Торба за Една Топка - Топче Tote Торба со Поместена Топката Носителот - Одговара на еден Пар

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пак сите ваши bowling опрема На Боречка Топката Торби имаат голем капацитет за да го носат сите ваши bowling опрема, Голем простор, странични џебови и предниот џеб собере еден боречка топката, облека, куглање чевли (до мажите големина 14), ракавици, крпа, итн.На врвот лесен пристап џеб може да се сместат вашиот паричник, клучеви, и мобилен телефон.Издржлив материјал Направени од 900 D водоотпорен материјал, тешки-должност гумени нозе на дното на торбата за да се намали лизгање.Удобно носејќи На монтажни и прилагодливи рамо, рака е изграден со дебели поместена сендвич мрежа.Тоа дава удобност за вас да го носи торба без премногу стрес за вашето рамо.Густа пена топката носителот главната преграда е опремен со густа пена топката носителот на перница и заштита на вашиот боречка топката од оштетување.Слободни се Врати големина s 15. На врвот лесен пристап џеб е погодно да се стави телефон, копчиња и мали предмети.Предниот џеб е доволно голем да се вчита ракавици, крпа и др.

Особините

Купувачите избираат и