• Ново
DGXINJUN Мажите е Поместена Компресија Кошула Вест (4-Подлога) без Ракави, T-Shirt Ребра Заштитник

DGXINJUN Мажите е Поместена Компресија Кошула Вест (4-Подлога) без Ракави, T-Shirt Ребра Заштитник

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако веќе сте се доби повредени, ова подлоги може да се заштити ќе бидат повредени повторно.Поместена компресија спортски дизајниран за да ги заштити телото од повреда за време на контакт спорт.Одговара на Градите, големина : M=32-34inch.

Особините

Купувачите избираат и