• Ново
HASMX 2 Пакет FH50900 Вакуум Појас за Hoover Рамен 440005933 Стил 29 Двојна Steamer се Вклопува Hoover Двојна Моќ Тепих Почиста FH50900NC, FH50900RM, FH50900

HASMX 2 Пакет FH50900 Вакуум Појас за Hoover Рамен 440005933 Стил 29 Двојна Steamer се Вклопува Hoover Двојна

DEN 209.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е Сосема Нов Вакуум Појас;.Дел Број 440005933;.Се вклопува Hoover Двојна Моќ Тепих Почиста FH50900 NC, FH50900 RM, FH50900;.Пакетот Вклучува : 2 x Вакуум Појас ;.Секој Производ од HASMX ќе уживаат 30 дена Пари назад и 18 Месеци, грижете се-бесплатно гаранција;.HASMX 2 Пакет FH50900 Вакуум Појас за Hoover Рамен 440005933 Стил 29 Двојна Steamer се Вклопува Hoover Двојна Моќ Тепих Почиста FH50900 NC, FH50900 RM, FH50900 Ова е Сосема Нов Вакуум Појас; Дел Број 440005933; Одговара Hoover Двојна Моќ Тепих Почиста FH50900 NC, FH50900 RM, FH50900; Пакетот Вклучува : 2 x Вакуум Појас ; Секој Производ од HASMX ќе уживаат 30 дена Пари назад и 18 Месеци, грижете се-бесплатно гаранција; Ако не сте сигурни дали тоа одговара на вашиот модел, ве молиме ни e-mail-вклучува вашиот Модели и серискиот број Забелешка - Ова е една замена на резервни Делови.Секој бренд име ќе се користи единствено за цели на демонстрирање на компатибилност;.

Особините

Купувачите избираат и

Прилагодливи Продолжување Седиште Одредување Појас Не се Лизга Тока Конекцијата Безбедност Подигнат Воздржаност

Користење на highquality сомот перфорирани ткаенина, skinfriendly, мека, дише и не заостанато, издржливи во употреб�

DEN 414.96