• Ново
UGG Мажите Ascot Пантофли

UGG Мажите Ascot Пантофли

DEN 2303.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Велур.Увезени.Обоена Овци, Крзно Потекло : Сад/Велика Британија/Шпанија/Ирска/Австралија.Гумен ѓон.Вратило мерки околу not_applicable од лак.Достапни во целиот големини само.Ако помеѓу големини, ве молиме цел 1/2 големина од вашата вообичаена големина.Отпорен на вода велур горниот.Гумени outsole.UGGpure волна поставата и insole.Карактеристики мпц пети изградба и гуми за џвакање гумени outsole.Со изгледот на мокасина и мекост на пантофли, на Ascot е нашето секојдневно одат-да направена од богати со полно работно жито кожа.Со гумен ѓон значи дека може да оди и во затворени простории како и надвор, така што може да се лизга на за утра дома, викенд планови, или на повик за статистика дена.

Особините

Купувачите избираат и