• Ново
Voorpret Стрелаштво Запалени Nocks, Led Автоматски Светлина за Стрели со 7.62 мм/.30 Внатре Дијаметар (6pcs Црвено Nocks за 7.62 мм со Стрелка)

Voorpret Стрелаштво Запалени Nocks, Led Автоматски Светлина за Стрели со 7.62 мм/.30 Внатре Дијаметар (6pcs

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Запалени Nocks за 7.62 мм Стрели】 : Led Nocks за 7.62 мм Окно Одговара на Сите Јаглерод Експрес Стрелките на Шахти со .0.297" Внатре Во Дијаметар. 【За вклучување/Исклучување】 : На Nocks Автоматски ќе Светло кога Ќе Снимање.Им помогнам ако Сакате да го исклучите.Водоотпорен и Шок Отпорни Дизајн. 【Долго траење на Батеријата】 : Висока Видливост и Долготрајни Батерии Живот.Tithium Батерии е Совршен за Снимање Лов на темнината со 36+ Часа на Батеријата. 【Висока Видливост】 : Јасно Пластика за Максимална Светлина Трансмисија.Сигурен Отпорни & Трајни Квалитет - Клипот Управувано Контакт Префрлете Се Обезбедува L. E. D. Осветлување Во Секое Време. 【По Продажба】 : влошување на квалитетот Проблем,ве Молиме Контактирајте со нас.Замена или Рефундирање е Suported.Led Осветлен Nocks за Стрели со .0.297" Внатре Дијаметар Карактеристики Висока Видливост : На essiential алатка за стрелаштво лов Внатре Кол : 0.297" Инчен Batterie : Литиум batterie, заменливи Долго batterie живот : 36 часови + Avaible Бои : Црвена, Сина и Зелена.

Особините

Купувачите избираат и