• Ново
Yeesonda Пумпа за Вода Механички Печат Колекции 28mm/1.1 во Заменува за Јамаха Kawasaki & Honda11H-12438-10-00 11H-12438-00

Yeesonda Пумпа за Вода Механички Печат Колекции 28mm/1.1 во Заменува за Јамаха Kawasaki & Honda11H-12438-10-00

DEN 400.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

????️ Заменете ОЕМ Дел Број : 11 H-12438-10-00 11 H-12438-00-00seal собранието. ????️ Пакетот Вклучува : 1* пумпа за Вода печат механички set as слики. ????️ Бренд нови замена пумпа за вода вратило печат колекции, резервни делови. ????️ Одлична изведба : Тоа е добра запечатување, стабилни перформанси и долг животен век.Лесно да се инсталира, пумпа за вода печат капа може да го замени старите и оштетени директно. ????️ Ве молиме потврдете го отворот на производот и OEM пред тоа купување.Спецификација : Состојба : Brand new.Предмет Тип : пумпа за Вода печат капак.Голема Дупка Големина : 28mm/1.1 во.Материјал : Железо и гума.Компатибилен со Јамаха модели : 11 H-12438-10-00 11 H-12438-00-00 Also одговара на овие модели : Kawasaki 49063-1002 & 49063-1055 Honda 19217-657-023.

Особините

Купувачите избираат и