• Ново
Паркови и Рекреација Лесли Knope Waffles Пријатели Работа Цитат 8.5 x 11 Гроздобер Речник Страница Формулиран Уметност Печатење

Паркови и Рекреација Лесли Knope Waffles Пријатели Работа Цитат 8.5 x 11 Гроздобер Речник Страница Формулиран

DEN 288.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа слика е отпечатена на случајно избрани up-cycled страница на гроздобер 1939 Webster ' s Dictionary.Страници се околу 8.5 x 11 и се формулиран.11 x 14 инчен рамка со 8 x 10 исечок мат работи најдобро, но, исто така, ќе одговара убаво во 8.5 x 11 рамка.Страници може да се скрати за да се вклопи 8 x 10 рамка сепак овие страници се многу мало и солза лесно па продолжи со претпазливост.Јас не се обиде да го користите страници кои би можеле да имаат навредливи зборови за нив, но ако добивате некоја страница, која е во врска ве молам дозволете ми да знам и јас ќе бидам среќен да се разменат за вас.На отпечатоци се поставени во јасна пластични ракави со картон поддршка за заштита.

Особините

Купувачите избираат и

Персоналните Изберете Ја Вашата Зборови Уметност Печати. Кориснички Понуда За Печатење. Повеќе Стилови и Големини

Дали некогаш сте се трча еден цитат за време на читањето дека ќе престане да ви мртов во вашите песни?Пос

DEN 551.76