• Ново
AvianX Врвот Лет Патка Отворена Вода Mallard Decoy (6 Парчиња), Зелена

AvianX Врвот Лет Патка Отворена Вода Mallard Decoy (6 Парчиња), Зелена

DEN 1919.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Птичји-X Mallard Мамки најреална decoy некогаш ќе се сопствени.Врвот Лет Отворена Вода Mallards 6 Пакет на Мамки Совршен репликација на зрели mallards.Тежина напред пливаат kýlové за реални движење точно 4-во-живот пливање ставови.Солиден издржливост Не-шушка боја за траен заврши.Брутална отворена вода услови се никаков проблем за овие mallards.Комбинација на високо-главата и ниско-раководител ставовите автентично реплицира на природно однесување на активни mallards.

Особините

Купувачите избираат и