• Ново
77Pcs Риболов Мами Комплет Наместен за Бас,Пастрмка,Лосос,Вклучувајќи Лажица Мами ,Мека Пластика Црви, CrankBait,Jigs,Topwater Мами (со Слободен Справи Кутија) со Sptlimes

77Pcs Риболов Мами Комплет Наместен за Бас,Пастрмка,Лосос,Вклучувајќи Лажица Мами ,Мека Пластика Црви, CrankBait,Jigs,Topwater

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компактен и лесно да се земе arround.Направи риба дека ги наведуваш е вистинска риба потоа ќе ги фати полесно.Риболов куки е остар,кога го користите ,ве молиме да се грижи!Sptlimes риболов мамка, флексибилни перка и опашка прави неверојатни пливање акција во вода со чуден реализам.Овој сет содржи 6 различни мамки : Crankbaits 1pcs,VIB 1pcs, Topwater Мами 1pcs, Пластични Црви 33pcs,Jigs 5pcs, риби во форма на меки мамка 2 парчиња,симулација на ракчиња 2 парчиња.Совршен за океански брод риболов, океанот рок риболов, океан плажа риболов, езеро, река, reservion, езерото и поток.Пакување се вклучени : 77pcs Забелешка : 1.Боја : Избрани 3.Позиција : океански брод риболов, океанот рок риболов, океан плажа риболов, езеро, река, reservion, езерото и крак 4.Изгледа и плива како вистинска риба, се движи целосно да се молчи.Детали за производот : Crankbaits 1pcs VIB 1pcs Topwater Мами 1pcs Пластични Црви 33pcs Jigs 5pcs риба во облик на мека мамка 2pcssimulation на ракчиња 2бр Други додатоци 32 персонални компјутери.Риболов Намамат е Костим за Почетници и искусни,Вие сте слободни да изберат мамка што треба.Bouth од нив се многу lifelike и да пливаат добро.Други додатоци 32 персонални компјутери.Материјал : Пластика/Метал 2.Сите мами се користат и внимателно одбрани,исполнување на потребите на различни видови на риби ќе го фати.Направен од висок квалитет на метал и мека пластика, не може да биде лесно да се кршат со цврстина и одредена грубост,кога ќе оди на риболов, не ќе бидат погодени од квалитетот на риболов,Да играте вашата енергија.

Особините

Купувачите избираат и