• Ново
Yinrunx Носот Пора Ленти -Нега на Кожата Blackhead Смена со Алое Вера,Пора Почиста и Пора Extractor. Акни Маска за Blackhead Отстранување. Лепило Пора Маска.

Yinrunx Носот Пора Ленти -Нега на Кожата Blackhead Смена со Алое Вера,Пора Почиста и Пора Extractor. Акни Маска

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Веднаш unclog порите : На порите ленти веднаш се чисти и unclog да се прочисти порите на вашата кожа за најдлабоките чисти во само 10 минути.Намалување на blackheads : Видете размена на инстант резултати кога користите пора ленти; Со континуираната употреба, можете да помогне да се намали појавата на blackheads и да видите видливи намалување на големината на порите.Контрола на мрсна кожа : Invigorate вашата нега на кожата рутина со пора ленти; Овие лесен за употреба ленти ќе помогне да се отстрани нечистотијата и масло од порите, оставајќи чувство на вашата кожа свежа и чиста.Како blackhead магнет : Нашата уникатно развиена пора ленти делува како магнет за безбедно и ефикасно да се отстрани нечистотијата, намалување на мрсна кожа и помогне да се елиминира blackheads.Без суровост убавина : Ние не тестираат на животни, и ние сме вид на луѓето премногу!Додека некои пора чистење ленти не се држи, други повреди на вашата кожа!За најдобри резултати,се Отстрани површинската нечистотија со пенење чистење, тогаш се применуваат кал маска и пареа за да се отвори порите и да се потиснат кожата.Се применуваат на црна глава се соблече и нека се исуши.Потоа, извадете!Направите ова, 1-2x неделно и вашата 10x ленти ќе трае 2-3 месеци.Големина На : A.

Особините

Купувачите избираат и