• Ново
Амазон Essentials Девојки Половина-Zip Активни Јакна

Амазон Essentials Девојки Половина-Zip Активни Јакна

DEN 192.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

90% Полиестер, 10% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Оваа половина-zip јакна карактеристики zip-до затворање, стенд-ап јака и raglan ракави.Влага wicking да ти чува суво и ладно време спорт.Спорт направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.

Особините

Купувачите избираат и