• Ново
Goture 4 Minnow Риболов Мамка Голема Опашка со Убодни Главата Свежа Вода Swimbaits (5 Лажирани Намамат)

Goture 4 Minnow Риболов Мамка Голема Опашка со Убодни Главата Свежа Вода Swimbaits (5 Лажирани Намамат)

DEN 302.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

МЕКА РИБОЛОВ ГИ НАВЕДУВАШ.Изработени од ПВЦ материјал, заштита на животната средина и мека на допир.ПАРАМЕТРИ : Должина : 4"; тежина(по секоја) : 0.77 оз; целни нуркање длабочина : сите вода длабочина. "S" ПЛИВАЊЕ АКЦИЈА. 3 D очи и реални пливање акција направи тоа моќна алатка за риболов риболовците.КАРАКТЕРИСТИКИ.Меките тела со внатрешните води глави и мека опашки за подолго кастинг и црна nickle бодликава кука за високото hookup сооднос.ШАРЕНИ МЕКА МАМИ.Пет бои се на располагање за да го изберете.Живописни бои ќе се донесе неверојатни одговор и повеќе атрактивен за риболов цели.

Особините

Купувачите избираат и

Пакет на 30pcs Октопод Лигњи Здолништа Риболов Мами Контрола Мамка Мами Мека Пластика Риболов Мамка за Бас Пастрмка,

Материјал Октопод здолниште мамки мами се направени од висококвалитетна гума ,многу мека и исклучител�

DEN 263.76