• Ново
10' Нозе, Црна RG6 Коаксијален Кабел (Coax Кабел) со Конектори, F81 / RF, Дигитални Coax - AV, Кабловска ТВ, Антената и Положбата, CL2, Отценети, 10 Нога

10' Нозе, Црна RG6 Коаксијален Кабел (Coax Кабел) со Конектори, F81 / RF, Дигитални Coax - AV, Кабловска ТВ,

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кабел, исто така, има должина ознаки на секои две нозе на страна да се направи полесно за намалување на должината, ако треба пократок жица.27 инчи, за 6.Ние се врати нашиот производ 100% , со слободен ќе се врати, како и бесплатни и техничка поддршка на корисниците.

Особините

Купувачите избираат и