• Ново
[6 Плочи 40 Брои] Бели Пластични Цвеќиња Дизајн Партија Плочи Со Злато Rim Премиум тешка категорија Домот за Еднократна употреба Садови Садови

[6 Плочи 40 Брои] Бели Пластични Цвеќиња Дизајн Партија Плочи Со Злато Rim Премиум тешка категорија Домот за

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

[6" Плочи 40 Брои] Бели Пластични Цвеќиња Дизајн Партија Плочи Со Злато Rim Премиум тешка категорија Домот за Еднократна употреба Садови Јадења.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Злато Rimmed Бела плочи Со Прекрасни Цветни Дизајниран Кина како Плоча, Ќе има елегантен и исклучителен изглед.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Домаќин празнувања,или Собир, забава или настан со овие квалитетни пластични плочи и да се избегне потребата од миење садови потоа!.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% храна одделение, не-токсични, BPA-free пластични!Направени од расположливиот и обновливи пластика која е цврсти и издржливи.ИДЕАЛЕН ЗА : Голема корист За Свадби, на Партијата, Настани, Fundraisers, Прослави, Семејни дружења, Роденден на партијата, и За Секој ден Домот Употреба.Објектот Пакет Количина : 40 | Големина : 6" ИНЧНИ ПЛОЧИ.

Особините

Купувачите избираат и