• Ново
Deschem 300мм,Килибар Стакло Вакуум Desiccator Тегла,ID=30cm,Лабораторија Браун Сушење Фен,Капак W/Вакуум

Deschem 300мм,Килибар Стакло Вакуум Desiccator Тегла,ID=30cm,Лабораторија Браун Сушење Фен,Капак W/Вакуум

DEN 2399.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Килибар Стакло Вакуум Desiccator Тегла.Внатрешен Дијаметар 300мм.Боја На Килибар.Направени од borosilicate galss.Deschem 300мм,Жолто Кафеаво Стакло Вакуум Desiccator Тегла,30cm,Лабораторија Фен,Капак со Valve1,Внатрешен дијаметар од 300 mm2,Порцелан desicactor плоча прикажани на сликата е вклучен.3,Со стакло вакуум конектор & stopper4,Направени од borosilicate galss.

Особините

Купувачите избираат и