• Ново
Mantova лимон Органски Екстра Девственото Маслиново Масло, 8.5-Унца Шишиња (Пакување од 3)

Mantova лимон Органски Екстра Девственото Маслиново Масло, 8.5-Унца Шишиња (Пакување од 3)

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Mantova лимон Органски Екстра Девственото Маслиново Масло, 8.5-Унца Шишиња (Пакување од 3).Mantova Лимон Органски Extrra Девственото Маслиново Масло е одлично над сиров или варен зеленчук, тестенини, и морски плодови.Лимон е идеален за сите видови на свежи салати.Произведено во Италија.Mantova е се прво да се развие вкус масла за пазар повеќе од 30 години.Нашата единствена, природно-вкус маслиново масло веќе долго време се специјалитет на Fratelli Mantova.

Особините

Купувачите избираат и