• Ново
Сојузник Mens Планински Велосипед Шорцеви Поместена MTB Шорцеви Baggy Велосипедизам Велосипед Велосипед Шорцеви со Соочи се Носат во Опуштени Лабава-fit

Сојузник Mens Планински Велосипед Шорцеви Поместена MTB Шорцеви Baggy Велосипедизам Велосипед Велосипед Шорцеви

DEN 935.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 92% Полиестер, 6% Spandex, 2% Пвц.Ве молиме проверете ја големината информации пред купување.прилепува затворање.Машина За Миење.Занаети Подобрување : Подобрување на велосипед шорцеви нуди најмногу удобно возење некогаш сте имале.Водоотпорен : Планински велосипед шорцеви за мажи е направен од високо издржлив материјал кој нуди витално значење за заштита при матна вода нота до вас.Брз Сува & Лесна : Високо дише материјал на mtb шорцеви помага да се подготви пот далеку од кожа и ќе ви овозможи да остане кул во текот на вашата јава.Патент Џебови : Нашите планински велосипедизам шорцеви ги чувате вашите предмети безбедно како 5.5" мобилен телефон, копчиња, картички и сл.Прилагодување на Половината : Две прилагодување кука и јамка fastener страни на велосипед шорцеви за мажи се одлични за hugging половината удобно.

Особините

Купувачите избираат и

BALEAF Мажите Планински Велосипед Шорцеви 3D Поместена Велосипед возење Велосипед возење Велосипед Шорцеви Лабава-одговара

92% Полиестер, 8% Elastane ✬ЗАБЕЛЕШКА : Овој планински велосипед шорцеви е лабавафитинг, се препорачува голем�

DEN 1056.00