• Ново
Плус Големина Корсет Жените Флорални Pleated Трим Overbust Половината Cincher Bustier Врвот

Плус Големина Корсет Жените Флорални Pleated Трим Overbust Половината Cincher Bustier Врвот

DEN 503.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Убава фигура за вашата колекција, на корсет е boned за поддршка со висок квалитет на изработка и висок квалитет сатен материјал да sculpt на hourglass фигура. Слабеење boning за обликување и поддршка. 2 челик bonings на предната страна, 10 пластични коски поддршка.Големина на Мерење(инчи) : XS/Половината : 22-23 инчен S/Половината : 24-25 инчен M/Половината : 26-27 инчен L/Половината : 28-29 инчен XL/Половината : 30-31 инчен 2 XL/Половината : 32-33 инчен 3 XL/Половината : 34-35 инчен 4 XL/Половината : 36-37 инчен 5 XL/Половината : 38-39 инчен 6 XL/Половината : 40-41 инчен За нас Kranchungel поседува свој трговски марки. Чипка црисс крстот прилагодливи алкохол strapless,overbust,памук внатрешна обвивка,фирма компресија.Можете да кликнете (Kranchungel) за да ги видите другите стил или боја.Копче затворање.Здолниште или било кој друг вид на слим-фитинг панталони ќе биде голема, со корсет.Миење на грижа : Рака мие со млака вода, за миење одделно, не присилува сува, се постават рамен да се исуши или висат над закачалка. Лесен пристап кука & око фронт.Плус Големина Корсет Жените Флорални Pleated Трим Overbust Корсети Половината Cincher Bustier Врвот Овие модни корсети се совршени за на партии,ноќта на Вештерките носии,cosplay,клуб, свадба,една ноќ, или само една спална соба долна облека.Kranchungel е доверлив моден бренд за секси долна облека, со висок квалитет половината обука корсети и clubwear фустани.Ве молиме изберете ја вашата корсет САМО врз основа на вашиот ПРИРОДЕН ПОЛОВИНАТА големина.

Особините

Купувачите избираат и