• Ново
GEZICHTA Мраз Скејт Чипка Tightener Алатка,Слика Скејт Жица Чипка Tightener Puller Алатка, Трајни Спортски Виткање Чипка Tightener за Мраз Ролери Фигура-Лизгалки, Чизми, Хокеј на мраз(Г?

GEZICHTA Мраз Скејт Чипка Tightener Алатка,Слика Скејт Жица Чипка Tightener Puller Алатка, Трајни Спортски Виткање

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Единствена Функција】 : Помага да се повлече laces тесни за саканата удобност.Аглеста да го фати и да има чипка.Ја спречува чипка кинење beveled рабови.Ние дизајниран нашите справи со научно да се вклопи во вашите раце совршено, да се обезбеди оптимална потпора, без разлика колку се големи или мали вашите раце може да биде. 【Безбедно】 : На лак дизајн не е лесно да се нула, се безбедни за употреба. 【Издржлив Материјал】 : Направен од e-co-friendly PPT материјал, здрав нерѓосувачки челик кука, трајни производи за употреба.Вашиот laces ќе остане безбедна и тесни, и нема да стане недовршено до вие ќе бидете подготвени да ги симнете. 【Свитлива】 : Виткање ергономски дизајн, лесно да ги чувате и да го носат. 【Широк Прилики】 : Дали сте на мраз, во парк или на Ролери Диско со чипка puller ќе ви помогне да добиете вашиот ролери тесни доволно да остане безбеден.Производот ќе ефикасна твојот pre - игра.Цврст дизајн обезбедува долготрајна издржливост.

Особините

Купувачите избираат и