• Ново
NAGD Заптивка за Стационарни Задниот Прозорец Назад Стакло Компатибилен со Ford F250/F250HD/F350/F450/F550/F650/F750 Пикап 1999-2007 Модели

NAGD Заптивка за Стационарни Задниот Прозорец Назад Стакло Компатибилен со Ford F250/F250HD/F350/F450/F550/F650/F750

DEN 1915.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилни Модели : 1999 F250 HD(Тешки), 2000-2007 F250, 1999-2007 F350 , 1999-2007 F450 , 1999-2007 F550 , 2000-2007 F650 , 2000-2007 F750, (Не за 1999 F250 LD Светло Должност).Ставка Детали : Заптивка за Стационарни Назад Стакло Само, Боја : Црна.Објектот Локација : Стационарни Назад Стакло.Заптивка За Стационарни Задниот Прозорец Назад Стакло Компатибилен со Ford F250/F250 HD/F350/F450/F550/F650/F750 Пикап 1999-2007 Модели.

Особините

Купувачите избираат и