• Ново
GoDonut - Телефон Стојат на Биро - Видиме Носителот Компатибилен со Мобилни Телефони, Таблети, Читање Електронски Уреди - Multiangled - Пинк

GoDonut - Телефон Стојат на Биро - Видиме Носителот Компатибилен со Мобилни Телефони, Таблети, Читање Електронски

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Go Donut е стручно конструиран за да бидат компатибилни со неверојатен спектар на мобилни уреди.Уживајте во вашиот уред речиси насекаде со Go Donut 360 — одлична за споделување на вашиот екран со вашиот екипажот и вашите колеги.НАПРАВЕНИ ВО САД - Go Donut е телефонот стои со гордост се направени и се испраќаат во САД.НЕМА СОБРАНИЕ ПОТРЕБНО - Go Donut телефон и таблет биро стои се подготвени да ги користат по приемот.Фрли ја во вашата торба или briefcase па мора тоа кога ви треба.Таа работи со повеќето паметни телефони, таблети и e Book читателите, вклучувајќи многу заштитна случаи до 1/2 инчи дебела.Тоа доаѓа со заклучување за кога вие не сакате тоа да се вртат, и тоа е компатибилен со голем број на паметен телефон и таблет модели.Изградена на премија, лесни и издржлив материјал; вашиот Go Donut телефон стојат навистина држи!Go Donut работи со случаи до ½ "или 12mm дебели и поддржува таблет со големина на екран до 9.

Особините

Купувачите избираат и

Senyar Телескоп Паметен Телефон Носител На Универзалната Стигнале Паметен Телефон Носителот Прилагодливи Заградата

Треба да се напомене дека на завртката од овој производ е една заклучување со завртки 【Трајни】произво�

DEN 1072.80

FENXIXI Телефон Носителот Стојат Мобилен паметен Телефон Поддршка Таблета Стојат на Биро Мобилен Телефон Носителот

Материјал : PC, ABS 360°на ротација, се прилагодат на различни средини, и може да се прилагоди слободно за дра

DEN 1862.40

SSMDYLYM Мобилен Телефон Носителот Застане за Прилагодливи Десктоп Таблета Носител на Универзалната Табела Мобилен

Интегрирани виткање дизајн, патувања складирање е многу лесен и лесно да се носат.Пакет се Вклучени : 1*т�

DEN 1854.72

Метал Десктоп Таблета Носителот Табела Мобилен Свитлива се Прошири Поддршка Биро Мобилен Телефон Носителот Застане

Брза и лесна инсталација, Без алатки required6 【Против Пролизгување Дизајн】 целата подлога во грбот и долн�

DEN 330.24