• Ново
Timberland ПРО Жените Директни Прикачите 6 Челик-Пети Водоотпорен Изолирана Работа Чевли

Timberland ПРО Жените Директни Прикачите 6 Челик-Пети Водоотпорен Изолирана Работа Чевли

DEN 2878.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Пета мерки околу 1.25".КЛАСИЧЕН TIMBERLAND : Сите цврстина и трајност на нашите оригинални Директни Прикачите челик пети работа чизми, наменета за жените.Овие водоотпорни чизми функција 200 грама на изолација за топлина, челик прсти и масло отпорни на гума повлечи outsoles за влечење.АНТИ-ЗАМОР ТЕХНОЛОГИЈА : удобност систем дизајниран со шок-апсорбирање, геометриска технологија која се враќа енергија назад во подножјето да ги достави сите-ден поддршка и утеха.ИЗВОР НА ГОРДОСТ : знаеме дека се гордееме со својата работа, така и нашата мека потскокнуваше чевли и чизми и челик-пети чизми и чевли се дизајнирани за да ви овозможи со зголемена работа перформанси ден во ден и надвор.Ги носи на работа и дома со удобност и стил.КВАЛИТЕТОТ WORKWEAR : Timberland ПРО оценува неисполнети потреби на оние кои работат во најсложените средини, а потоа се развива решенија кои што испорачуваат крајната удобност, издржливост & заштита—сите денот долго—од работа чизми & чевли да анти-замор табани.Гумени Outsole што е Топлина, се Лизга, Нафта и Отпорни на Абразија.

Особините

Купувачите избираат и