• Ново
Проф. д-р Риба 5 Pack Мека Риболов Намамат Гребло Опашка Мека Swimbait 3D Очи 2.75 Инчи Длабоки Ribes Злато Блеска Слатководни Пластични Бас Мами

Проф. д-р Риба 5 Pack Мека Риболов Намамат Гребло Опашка Мека Swimbait 3D Очи 2.75 Инчи Длабоки Ribes Злато

DEN 119.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Исклучително Примамливата Изглед : дизајн на каросерија имитира вистинска мамка риба, вклучувајќи детали како 3 D очи и гил плоча.Злато блеска во телото помогне да се одрази дури и dimmest светлината под вода, зголемување на атрактивноста.Гребло Опашка Swimbait : Специјално дизајнирани тешко удар гребло опашка ќе се создаде живот-како корне и wiggling пливање акција која ќе се погледне irresistable да гладни риби.Длабоко Ribes : Длабоко ribes во стомакот дел ќе се зголеми триење и вода нарушување кога неговата пливање под вода, и така да ги направи своите акција повеќе драматични и со поголема веројатност да се види.Високо Квалитетен Материјал : Зајакнување на ПВЦ дава оваа намами многу повисока еластичност да застане против каснувања и кинење на гладни предатори.Quatity : 5. Должина : 2.75".Тежина : 0.12 оз.

Особините

Купувачите избираат и