• Ново
Ирски ги поставува стандардите за Работа на Мажите 83910 Маршал 11 Повлекување На Челик Пети Работа Подигање

Ирски ги поставува стандардите за Работа на Мажите 83910 Маршал 11 Повлекување На Челик Пети Работа Подигање

DEN 4161.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тие никогаш не сум го следи нешто, но своите инстинкти.Ultra Dry Ленти систем.Тоа е сите тие беа направени да се направи.Тоа е нивниот повик.Тие се во области, ролетни и стои, долго по фер-времето толпата глави внатре. 11-инчен повлекување на челик пети работа подигање со полно зрно водоотпорен кожа и отстранлив полиуретан footbed.Вратило мерки околу 12" од лак.Платформа мерки околу 0.Тие се уште живеат за чејс, водејќи иновација од мрак до утро.Отпорни на топлина Outsole - отпорни на топење на најмалку 475 Целзиусови.Во шеесет години, тие никогаш не го изгуби фокусот.Заштита-ја избришат или спреј со млака вода по употреба и оставете да се исуши природно.

Особините

Купувачите избираат и