• Ново
Извори На Учење Бонбони Изградба На Зграда Во Собата, Фината Моторика Зграда Играчка, 92 Парчиња, Возрасти 4+

Извори На Учење Бонбони Изградба На Зграда Во Собата, Фината Моторика Зграда Играчка, 92 Парчиња, Возрасти 4+

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се изгради слатка структури со стапови, swirls, gumdrops, и повеќе.Зголемување на фината моторика и почетокот на МАТИЧНИ вештини. 92 парчиња во различни забава, познати дизајни.Карактеристики активност водич со чекор-по-чекор зграда насоки.За возраст од 4+.

Особините

Купувачите избираат и