• Ново
Поло Ралф Лорен Мажите Опуштено Одговара на Памук Дневна Панталона L163

Поло Ралф Лорен Мажите Опуштено Одговара на Памук Дневна Панталона L163

DEN 738.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Машина За Миење. 100% Памук.Машина За Миење Ладно.Увезени.Дизајниран со една релаксирана одговара, овој спортски pajama жадувам е направена од ултра-меки памук џерси и заврши со Ралф Лорен е потпис везени коњче.Карактеристики : Покриени еластична drawstring корселе.Спротивставени на цвест џебовите на колковите.Ралф Лорен е потпис везени пони акценти на лево хип.Дизајниран со една релаксирана одговара, овој спортски pajama жадувам е направена од ултра-меки памук џерси и заврши со Ралф Лорен е потпис везени коњче.

Особините

Купувачите избираат и