• Ново
3dRose ДОО 8 x 8 x 0.25 Инчи Mouse Pad, Арктикот Фокс Хадсон Беј Манитоба Северниот дел на Канада (mp_37668_1)

3dRose ДОО 8 x 8 x 0.25 Инчи Mouse Pad, Арктикот Фокс Хадсон Беј Манитоба Северниот дел на Канада (mp_37668_1)

DEN 128.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Димензии (во инчи) : 8 W x 8 H x 0.25 D. Мат финиш.Мека на допир, нема да попуштат или кора.Се чисти со благ детергент.Направен од тешки-должност рециклирани гума.Арктикот Фокс Хадсон Беј Манитоба Северна Канада Mouse Pad е 8" x 8" x .25" и е направен од тешки-должност рециклирани гума.Мат финиш слика ќе не исчезнат или кора.Машина перат користејќи благ детергент и се исуши.

Особините

Купувачите избираат и