• Ново
SCITOO КО 22034C AC Компресор и/C Спојки Компатибилен за Jeep Wrangler TJ Grand Cherokee 4.0 L 1999-2006

SCITOO КО 22034C AC Компресор и/C Спојки Компатибилен за Jeep Wrangler TJ Grand Cherokee 4.0 L 1999-2006

DEN 3556.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

AC Компресор Fitment : : 1999-2006 за Jeep Wrangler 2000-2006 за Џип TJ 1999-2004 за Jeep Grand Cherokee 4.0 Л Предности : клима уред компресор се срцето на клима систем,па секој SCITOO компресор е подложен на различни услови и животен циклус на тестирање. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Целосно се повторно произведени и тестирани ОЕМ единица-премија ISO/TS 16949 квалитет.Клима уред Компресор Дел Број : КО 22034 C,55116144 AB,RL116807 AD, 78379,RL116144 AE,471-0278. Важни Потсетници : Пред инсталирање на ac компресор пумпа ве молиме чистење на систем за ладење цевка на вашиот автомобил, Ако остатоци или метални струготини во систем за ладење цевка се направи систем заглавени,тоа ќе го намалат животниот век на делови драматично.Гаранција : Сите единици се притисок тестирани со азот за протекување за да се обезбеди квалитетот на производот; AC компресор со спојката е поддржан од страна на водечка индустрија на гаранција 1 година гаранција.

Особините

Купувачите избираат и