• Ново
daier 20 Поставува Мини Микро Jst 2.0 Ph 2-Пински Конектор Приклучок Машки со 150mm Кабел & Женски

daier 20 Поставува Мини Микро Jst 2.0 Ph 2-Пински Конектор Приклучок Машки со 150mm Кабел & Женски

DEN 206.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

JST PH 2.0-2 Pin Машки Конектор Приклучок со 15cm Жица x 20 компјутери.JST PH 2.0-2 Pin Женски Конектор x 20 компјутери.Кабел Должина : 150mm.AWG : 26 AWG.Состојба : Сосема НОВ!JST PH 2.0 mm 2 Pin Машки Конектор Приклучок со 15cm Жица x 20 компјутери JST PH 2.0 mm 2 Pin Женски Конектор x 20 компјутери Кабел Должина : 150mm AWG : 26 AWG.

Особините

Купувачите избираат и