• Ново
Плодот на Loom Жените Шпагети Рака Памук Pullover Спортски Градник

Плодот на Loom Жените Шпагети Рака Памук Pullover Спортски Градник

DEN 120.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Додадете Овошје на Loom strappy женски спортски градници, за да вашата гардероба денес.Активен начин на живот бара бренд кој може да даде поддршка и утеха.Соочи се дизајнирани со дното судрат за совршено да се укине и форма, така што ти си секогаш во потрага и чувство твоите најдобри!.Дали во практична neutrals или трендовски пастели, ќе се најде Овошје на Loom спортски градници кои се совршени за вас. 2-ply водат изградба.Активен начин на живот бара бренд кој може да даде поддршка и утеха.Плодот на Loom Жената Резервоарот Стил Спортски Градник е паметен прилог на некој гардероба.Racerback Спортски Градници достапен во бои : Слаби Мрачно/Бела/Руменило Роуз, Сива со Црно/Бело/Црна Боја, Морнарица Хедер/Бела/Сива Хедер, Red Hot со Црна/Јаглен/Црна, Руменило се Зголеми со Црна/Јаглен/Црна, Сива Хедер/Морнарица Хедер/Црна.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% памук, 5% spandex.Дали извршуваат вашата фитнес цел или само барам удобно алтернатива за традиционалните градници, овој пакет на strappy памук спортски градници е за вас.Еден сет на влошки вклучени.Три парчиња од цврсти целосна покриеност спортски градници кој шпагети ремени и tag-слободен етикети.Дизајниран со целосна покриеност за сечење на врвот деколте, Плодот на Loom strappy женски спортски градници може да се flaunted под кошули и резервоари за кул флеш на боја.Се повлече во текот стил.

Особините

Купувачите избираат и