• Ново
Cuulrite Девојки Балет Танц Сечење на Врвот Џемпер Долг Ракав Спорт Sweatshirt со Палецот Дупка

Cuulrite Девојки Балет Танц Сечење на Врвот Џемпер Долг Ракав Спорт Sweatshirt со Палецот Дупка

DEN 453.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Важно!!Ве молиме Изберете Големина Според Висината.Функција : Висока Еластичност,Тенок Стил,Топли.7%најлон Боја : Сива,Розова, Лаванда, Црна Сезона : Пролет,Есен,Зима Производ Функција : 1.Брод Вратот Дизајн,Мода 3.Бренд : Cuulrite Оддел : Девојки,Малку Деца,Големи Деца Име : Девојки Долг Ракав Исечете Џемпер Пакет Вклучуваат : Џемпер*1 Материјал : 47.Нашите продукции,постојат околу 80% тешки енергија во сите на светот.Девојки Активни Џемпер,Pullover Затворање,Лесно да се Стави на и полетување.Нашите дизајн,производство,продажба услуга во комбинација во една.7%полиестер,21.Палец Ткаенината,Танц Слободно без Поместување Големина Опис : Мал=Ознака Големина 110 Медиум=Ознака Големина 120 Голем=Ознака Големина 130 X-Large=Ознака Големина 140 XX-Large=Ознака Големина 150 3 X-Голем=Ознака Големина 160 Услуга Цели : 1.7% Полиестер, 21.2"), Големи(Висина 49.7% Најлон".Високо Водат Ткаенина,Удобно,Не Се Тесни 2.Имаме најдобрите по-продажба на услуги.) Кога се Примени На Производ,ве Молиме Контактирајте со Нас,Не Брзаат Да Остави Коментар,ве Молиме да Веруваме Дека Нашата По Продажба Тим Може да Ви Обезбеди со Најдоброто Решение.Употреба : Балет,Танц Пракса,Јога,Спорт,Gymnastic.Ние имаме КК тим за контрола на квалитет добро.Нашата фабрика имаме 15 години искуство на dancewear и танц чевли.1"), X-Large(Висина 53.

Особините

Купувачите избираат и