• Ново
SCITOO КО 10663AC AC Компресор Спојки Компатибилен за Хонда, CR-V ЕКС 2002 2003 2004 2005 2006

SCITOO КО 10663AC AC Компресор Спојки Компатибилен за Хонда, CR-V ЕКС 2002 2003 2004 2005 2006

DEN 1288.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

2006 Хонда CR-V ЕКС.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени. 2005 Хонда CR-V ЕКС.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.План започнува на датумот на купувањето.Преносливи со подароци.AC Компресор Спојки Fitment : 2002-2006 за Хонда CR-VEX 2. 2005 Година, Хонда CR-V LX. 2006 Хонда CR-V ЕКС-Л 2006 Година Хонда CR-V LX.4 Л Предности : Компресори се срцето на клима систем,па секој SCITOO AC компресор спојки поправка комплет е подложен на различни услови и животен циклус на тестирање.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме потврдете го година/направат/модел пред да ја купите.AC Компресор и AC Спојки Дел Број : КО 10663 AC, 38810 PNB006, 38870 PNB006, 58881, 2041612, 5511495, 2011242. 2004 Хонда CR-V LX.Гаранција : Сите единици се притисок тестирани со азот за протекување за да се обезбеди квалитетот на производот; Компресор спојката е поддржан од страна на водечка индустрија на гаранција 1 година гаранција.

Особините

Купувачите избираат и