• Ново
Banff Канада Карпестите Планини Гроздобер Ски Долг Ракав Т Кошула

Banff Канада Карпестите Планини Гроздобер Ски Долг Ракав Т Кошула

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.одлично за скијачи кои сакаат Banff Националниот Парк во Канада.Одличен подарок идеја за пријатели, семејство и колеги - мажите или жените.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

Особините

Купувачите избираат и